Filmy Online Najnowsze recenzje filmów online

Yamakasi: Współcześni Samurajowie

Parkour

Yamakasi to francuski film, który został wyprodukowany przez Luca Bessona. Film opowiada o siedmiu przyjaciołach, których hobby jest parkour. Jednak w mieście wygląda to jak wspinaczka po budynkach. Ich sprawność jest doceniona przez wszystkich młodych ludzi w mieście, w którym rozgrywa się akcja. Film godny obejrzenia podczas niedzielnego popołudnia. :)

undefined

 

Nietykalni

Unikalne połączenie

Nietykalni to francuska produkcja, która opowiada losy milionera, który porusza się na wózku oraz młodego czarnoskórego chłopaka, którego życie zahacza o kryminał. Milioner zatrudnia go jako swojego opiekuna. Takie połączenie jest nieco szalone. Jednak fabuła jest bardzo ciekawa i sympatyczna dla oka. Jeżeli nie obejrzałeś jeszcze tego filmu, to ta propozycja jest idealnym sposobem na miłe spędzenie wieczoru.

 

13 Duchów - mój pierwszy horror

13 Duchów może nie jest arcydziełem. Jednak jest to mój pierwszy horror, którego miałem okazję zobaczyć w moim życiu. Występuje tam miedzy innymi Tony Shalhoub najbardziej znany z serialu Detektyw Monk. Film został wyprodukowany w 2001 roku. Efekty specjalne nie powalają. Mimo to, uważam że jest to film warty obejrzenia. Akcja dzieje się w domu, który dostali w spadku główni bohaterzy. Okazuje się, że w domu mieszka 13 duchów.

 

Home